Garantili Büyüler

Voodoo büyüsü

Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü aslında medyumların çok sık yaptıkları ancak insanların hakkında çok az bilgiye sahip oldukları büyü işlemleridir. Bu işlemler de bir nesne aracılığı ile istenen bir kişinin çok ciddi sorunlar yaşamaları sağlanabilir. Ancak bu işlemleri çok az medyum yapabilir. Bu sebeple insanlar bu konuda çok dikkatli olmalıdırlar. Harekete geçecek olan enerjiler çok güçlü olacaktır ve konu ile ilgisi olan herkesi etkileme ihtimalleri vardır. 

Kara büyülerin en güçlülerinden biri olduğu için birçok medyum kendisine voodoo büyüsü talebi ile gelen kişileri geri çevirmek zorunda kalmaktadırlar. Bu işlemler de genellikle bir oyuncak bebek ve bir iğne kullanılır. Özel tılsımlı sözler ile o bebeklere özel enerjiler yüklenir ve bu işlemler sırasında etki altına alınması istenen kişilerin isimleri de sürekli olarak okunur. Bu iğne o bebeğe batırıldığı zaman ise direk olarak etki altına alınan kişilerin bedensel anlamda sıkıntılar çekmeleri sağlanır.

Voodoo Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Kara büyüler tahmin edildiği gibi aynı insanların sıkıntılar çekmelerini sağlamak için yapılır. Bu gibi işlemleri yapacak olan medyumlar çok dikkatli olmalı ve aynı zamanda insanları da kesinlikle uyarmalıdırlar. Voodoo büyüsü çok az yapılır ve hakkında bilgi bulmakta çok zordur. Herhangi bir kişinin fiziki olarak sıkıntı çekmesi ve yaşam standardının düşmesi için bu işlemler çok yaygın olarak kullanılır. 

Eğer medyumlar gerekli deneyime sahiplerse o zaman bu işlemlerden kısa zaman içinde sonuç almaları çok kolay olacaktır. Doğru bir şekilde uygulandığı zaman voodoo büyüsü ile etki altına alınan kişilerin üzerlerin de çok ciddi ve çok büyük sorunlara neden olabilen bu işlemler de her zaman çok dikkatli olmak gerekir. Konu hakkında yeteri kadar bilgileri olmayan kişiler kesinlikle bu işlemleri yapmamalı ve aynı zamanda tek başına hareket etmeye kalkmamalıdır. Aksi takdirde sadece etki altına almak istediği kişiyi değil kendisini de çok ciddi risklerin altına atacağını kesin olarak bilmelidir. 

Voodoo Büyüsü Hakkında Neden Çok Dikkatli Olunmalıdır?

Birçok büyü işlemi insanlar için tahmin edilenden çok daha büyük ve ciddi riskler içerebilmektedir. Özellikle bu işlemler arasında en önemlilerinden biri olan voodoo büyüsü işlemleri bugüne kadar yapılmış olan en ciddi ve en önemli işlemlerden biridir. Birçok medyum bu işlemler hakkında talepler aldığı zaman hem kendilerini hem de insanları risk altına atmamak için tüm adımlarını en dikkatli şekilde atmaya özen göstermektedir. Voodoo büyüsü hakkında her zaman için en güvenilir medyumların seçilmesi gerekir. 

Hatta çok gerek olmadıkça bu işlemlerden uzak durmak ve hedefe farklı işlemler ile ulaşmaya çalışmak gerekir. İnsanların yüzlerce yıldan bu yana sürekli olarak kullanmak istedikleri işlemlerden biri olan voodoo büyüleri özellikle kişilerin fiziki emekler vermeden istedikleri herhangi bir kişinin üzerinde çok ciddi sorunlar yaratmalarını sağladığı için kara büyü taleplerinde de medyumların en çok kullandıkları işlemlerden biridir. Bu işlemlerin riskleri hakkında bilgi sahibi olarak hareket etmek her zaman için en doğru hareket olacaktır.

Voodoo Büyüsünün Etkisine Giren Kişiler Neler Yaşarlar?

Voodoo büyülerinin çok güçlü olduğunu bilen insanlar bu sebeple etki altına almak istedikleri kişilerin çok ciddi sorunlar yaşayacaklarını da bilirler. Bu sebeple bu işlemleri yapmak istedikleri zaman çok iyi düşünüp her adımlarını dikkatli bir şekilde atmaları gerektiğini de bilirler. Bu işlemler kara büyülerin en güçlülerinden biri olduğu için hiçbir zaman rastgele yapılmamaları ve aynı zamanda etki altına alınan kişilerin de son durumlarının sürekli olarak takip edilmeleri gerekir. Etki altına giren kişiler özellikle fiziki anlamda çok ciddi rahatsızlıklar yaşarlar. İşlemleri yaptıran kişiler kendilerine verilen iğneleri oyuncak bebeğe batırdıkları zaman etki altına almak istedikleri kişiler de aynı anda tepki verecektir. O iğne oyuncak bebeğin hangi bölgesine batırılırsa insanlar de bedenlerinin o bölgesin de sıkıntı çekeceklerdir. Bu sıkıntılar genellikle anlık acı veya ağrı şekilde olacaktır. Eğer medyumlar daha ileri boyutlar da sonuçlar almak isterlerse işlemlerinde de bazı farklılıklar yapabilirler. 

Voodoo Büyüsü Hangi Teknikler İle Yapılır?

Bir medyum voodoo büyüsü yapmak istediği zaman bunu sadece bir oyuncak bebek ve aynı zamanda basit bir iğne kullanarak yapabilir. Bu nesneler herkesin kolay bir şekilde temin edebileceği basit nesnelerdir. Ancak bilindiği gibi büyü işlemleri çok eski zamanlardan bu yana insanların günlük yaşam da kullandıkları basit nesneler ile yapılan işlemlerdir. Bunu herkes bilir ancak birçok kişi medyumların bu nesneler ile bu sonuçları nasıl aldıklarını bir türlü anlayamazlar. Bu sebeple voodoo büyüsü de medyumların kolayca sonuç aldıkları ancak çok güçlü olan manevi işlemlerdir. 

Bir medyum voodoo büyüsünden sonuç almak için öncelikle bir oyuncak bebek temin eder ve özel tılsımlı sözler ile birlikte istediği kişinin ismini de sürekli olarak anarak o bebeğin üzerine özel enerjiler yükler. Bu işleme eşleştirme denir ve amaç insanlara fiziki olarak müdahale etmeden sadece o bebek aracılığı ile kendilerine sıkıntı verilmesidir. Deneyimli medyumlar bu işlemlerden çok kısa zaman içinde sonuç alabilirler. Önemli olan işlemleri doğru yapmaları ve aynı zamanda okumaları gereken tılsımlı sözleri de her zaman doğru bir şekilde okumalarıdır. Özellikle bu sözler okunurken insanların isimlerinin de sürekli olarak anılması en önemli kuralların başında gelmektedir.

Voodoo Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Voodoo büyüsü çok eski geçmişi olan önemli bir işlemdir. Birçok medyum bu işlemler hakkında bilgi sahibidir. Ancak gerçek bir medyum için dahi son derece zor olan bu işlemler günümüzde de birçok medyum tarafından yapılabilmektedir. Kara büyü sınıfına giren önemli bir işlem olması sebebi ile insanlar bu işlemi yapmak istedikleri zaman çok dikkatli olmalı ve kendilerini tam olarak neyin beklediği hakkında fikir yürütebilmelidir. 

Bu işin ehli olan kişiler ile konuşmadan kesinlikle karar vermemek ve mecbur kalmadıkça bu işlemleri kullanmamak gerekir. Bu işlemleri ancak manevi anlamda kendilerini tam olarak geliştirmiş ve daha önce de bu işlemleri yapmış olan medyumlar yapabilir. Doğal olarak insanlar işlemlere başlamadan önce veya kararlarını vermeden önce kesinlikle gerçek medyumlardan başka hiç kimseye güvenmemelidirler.

Voodoo Büyüsünün Etkileri Ne Kadar Sürer?

Kara büyülerin güçlerini ve etkilerini bilen kişiler bu işlemler ile en mutlu insanların dahi kısa zaman içinde çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacaklarını bilmektedirler. Özellikle voodoo büyüsü gibi önemli işlemler yaptırmak isteyen kişiler çok dikkatli olmalı ve bu işlemlerin riskleri hakkında bilgi sahibi olmadan asla harekete geçmemelidirler. İnsanların üzerinde çok ciddi etkileri olabilen voodoo büyülerinin etkileri özellikle uzun sürmeleri sebebi ile bugüne kadar birçok kişinin hayatını allak bullak etmiştir. Bu işlemlerin etkilerinin ne kadar süreceği tamamen medyumlara ve işlemleri yaptıran kişilere bağlıdır. Çünkü istenen kişilerin bir nesne aracılığı ile sıkıntıya sokulduğu gibi aynı zamanda o kişilerin sıkıntılarına bir son vermekte yine o işlemleri yapan kişilere bağlıdır. Yapılacak bir büyü bozma işlemi ile kısa zaman içinde etkilerin sona ermesi sağlanabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!