Garantili Büyüler

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Günümüzde yaşam koşullarının zorlaşması, maddi sıkıntıların ve sorumlulukların artması, ilişkilerin ve evliliklerin de eskiye göre çok daha kısa zamanda zarar görmesine neden olmaktadır. Öyle ki, bu kişilerin neredeyse bu kötü giden ve riske giren ilişkilerinin durumunu görmesi ve düzeltmek için çaba harcaması bile zorlaşmıştır. Birçok kişi, ilişkilerinin bu gibi yoktan sebeplerle bitmesini kabullenmek istememekte ve savaşmaya manevi yollarla devam etmeyi tercih etmektedirler.

Büyü ne şekilde etki etmektedir?

Bu manevi yol ise şüphesiz ki büyü yoludur. Büyü, mikro dalga boyutunda enerjilerle yapılan kişinin yıldız merkezine etki etmesi suretiyle gerçekleşir. Büyü ile geri getirme uygulamaları, Havas kitabında da Celb – i Muhabbet adı altında birçok şekilde tarif edilmektedir. Bu ilimden yaralanmak için ise mutlaka ritüeli yönetecek bir güvenilir büyücü ya da medyum hoca gereklidir.

Bu yolla, yararlanılan ilim ve kutsa kitaplardan seçilen ayet ve sözler medyum ya da hoca tarafından okunur ya da bir yüzeye işlenmek suretiyle tılsım hazırlanır. Bu tılsımla beraber uygun görülen bazı cisimler de toplanıp büyüye eklenebilir. Bu cisimlerin ne olduğu, büyü çeşitlerine ve uygulama yöntemine göre değişmektedir. Bazı durumlarda fotoğraflar ve de büyü yapılacak olan kişiye ait bir miktar saç tutamı ya da özel eşyalar seçilmektedir. Kişinin DNA sının eklenmesi, bazı durumlarda gerekli ya da etkili olabilmektedir.

Terk edilen eşin ya da sevgilinin büyü sonrası tutumu

Büyüyü yaptıran kişi genellikle terk edilen kişi olmakla beraber, bazı durumlarda bu kişilerin ailelerinden kimseler de olabilmektedir. Büyü sonrası bu kişilerin üzerine düşen bazı görevler vardır. Büyü ile geri getirme çalışması yapıldığı andan itibaren, etkinin hızlanması ve güçlü olması için, terk edilen eşin kendisini iyi yönlü hatırlatacak, mümkünse giden kişiyi şaşırtıp düşündürecek çalışmalar yapması fakat hali hazırda kafası karışmış durumda olan bu kişiyi çok da sıkmayacak girişimlerde bulunması gereklidir. Bu kişiye bazı şeylerin değiştiğini ispat etmesi ve eskisinden daha iyi olacağına dair mesajlar vermesi faydalı olacaktır.

Geri getirme büyüleri herkes için aynı şekilde mi uygulanmaktadır?

Geri döndürme büyüleri, belli yöntemlere dayansa da, vakaya göre farklılıklar yapılabilmektedir. Büyü yapacak olan hoca ya da medyuma verilen bilgiler çok önemlidir. İlişkinin durumu, neden bozulduğu, yapılan hatalar, giden kişinin karakteri gibi birçok detay açıkça ortaya konulmalı ve hocanın yorumuna bırakılmalıdır. Bu sayede hoca bu kişiler için en doğru ve etkili yöntemi bulacaktır. Bu büyü bir tür aşk tılsımı olduğu için, arada gerçek bir aşk ve sevgi niyeti olması da oldukça önemlidir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!