Garantili Büyüler

Ayırma soğutma büyüsü

Ayırma Soğutma Büyüsü

Ayırma büyüleri herkes gibi sizin de çok dikkatli olmanız gereken özel işlemlerdir. Bu işlemler sizin için kötü amaçlar ile yapılabilir ve kısa zaman içinde mutlu birlikteliğinizi tamamen bitirebilir. Geçmişte bunun birçok farklı örneği yaşanmıştır. Çok etkili işlemler olan ve aynı zamanda kısa süre içinde insanların düşüncelerin de istenen değişimlere neden olabilen bu işlemler medyumların çok zorlanmadıkları işlemlerdir. Doğru teknikler ile insanların mutlu oldukları birliktelikleri tamamen bitiren bu işlemlerden korunmak isteyen birçok kişi manevi korunma işlemleri olan muskalar ile kendilerini ve yaşadıkları ilişkileri koruma altına almaya çalışırlar.

Ayırma Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

ayırma-soğutmaAyırma soğutma büyüsü işlemlerin de amaç insanların düşüncelerini tamamen değiştirmek ve zaman içinde mutlu giden birlikteliklerini tamamen bitirmektir. Medyumlar bunu sağlamak için genellikle insanların kendi özel bilgilerinin de yer aldığı özel bir muska hazırlamakta ve bu muskayı o kişilerin yaşadıkları yerlere yakın bir yerde saklamaktadırlar. Ancak bu işlemlerin istenen sonucu vermesi için öncelikle doğru duaların seçilmesi ve doğru bir teknik ile okunması gerekir. Bu tarz işlemlerin ne kadar zaman içinde sonuç vereceğini bilmek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple ayırma soğutma büyüsü yaptıran kişilerin her zaman sabırlı olmaları gerekir. 

Ayırma Soğutma Büyüsü Nasıl Etkiler?

Ayırma soğutma büyüsü işlemleri insanlara genellikle zarar vermez. Ancak ısa zaman içinde düşüncelerinde kalıcı değişimlere neden olur ve bu değişim sonucu insanlar sevdikleri kişilerden uzaklaşarak yaşadıkları mutlu birlikteliğe nokta koyarlar. Deneyimli bir medyum için bu işlemleri yapmak çok zor değildir. Özellikle kullanılan basit teknikler ile istenen herkes üzerinde istenen değişimler sağlanabilir. Bunun için mutlaka doğru duaların doğru zamanlar da okunması ve o kişilerin de farklı bir büyü enerjisinin altında olmaması gerekir. Bu sebeple deneyimli bir medyum bu işlemlere başlamadan önce mutlaka etki altına almak istediği kişi hakkında bakım çalışması yapar. Bu sayede yapılacak olan işlemlerin sonuç vermelerine engel bir durum olup olmadığı kolay bir şekilde anlaşılabilir.

Ayırma Soğutma Büyüsü İçin Tavsiye Edilen Medyumlar

Hangi amaçlar olursa olsun ayırma soğutma büyüsü yapılacağı zaman öncelikle bu işlemler hakkında gerekli deneyimlere sahip olan medyumları bulmak ve aynı zamanda bu kişiler hakkında öneriler almak gerekir. Birçok medyum bu işlemler de başarılı olduğu gibi aynı zamanda insanlara herhangi bir zarar vermeden istedikleri sonucu alabilirler. Önemli olan insanların da seçimlerini dikkatli yapmaları ve aynı zamanda medyumların kendilerine verdikleri bilgiler ile hareket etmeleridir. Bu işlemleri yaptırmak istediğiniz de öncelikle hangi medyumlar ile çalışmanız gerektiğini bilmelisiniz. Eğer seçimlerinizi yaparken gerekli özeni göstermezseniz o zaman sahte medyumların tuzaklarına düşebilir ve çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ayırma Soğutma Büyüsü Yorumlar

Daha önce ayırma soğutma büyüsü yaptırmayan ve bu işlemler hakkında öneriler almak isteyen kişiler bu yazının altında yer alan yorumlardan yola çıkarak kısa zaman içinde istedikleri bilgileri bulabilirler. Siz de bu tarz işlemler hakkında size yardımcı olan güvendiğiniz medyumların isimlerini burada paylaşabilir ve insanların kısa zaman içinde amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler insanların ayırma soğutma büyüsü işlemleri hakkında yanılmadan amaçlarına ulaşmalarını sağlayacağı gibi aynı zamanda kendilerini sahte medyumların tuzaklarından korumalarına da yardımcı olacaktır. Özellikle medyum önerileri almak için araştırma yapan kişiler sizlerin vereceğiniz bilgilerle her adımlarını doğru bir şekilde atabilirler. Bu sebeple siz de ayırma soğutma büyüsü hakkında medyum önerileri yapın ve birçok kişiye bu şekilde yardımcı olun.

Gideni geri getirme büyüsü medyum arayan hemen herkesin hakkında az veya çok bilgili olduğu çalışmalardan biridir. Gideni geri getirme büyüsü çalışması sebepli veya sebepsiz ayrılmış terk edilmiş kişileri yeniden bir araya gelmelerini sağlayan bir çalışmadır. Geri getirme büyüleri hakkında daha bilgi ve geri getirme büyülerini deneyen kişilerin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. Papaz Büyüsü İle Ayırma Soğutma dedi ki:

  Ben eşimle zorlan evlendirildim hiç bir şekilde eşime bir sevgim yok ben başka birini seviyordum ama olmadı sevdiğim kişi bir başkası ile evliydi bende bu adamla evliydim nasıl yaparım diye düşündüm bu konuyu en yakın arkadaşıma danıştım bana medyum Hakim hocayı ara o sana ne yapılacağını söyler dedi. Bende aradım ve kendisine konuyu arz ettim normalde inanmam böyle şeylere ama zorda kalınca her şeyi yapıyor insan her neyse Hakim hoca ile konuştum durumumu arz ettim bana eşime sevdiğim adama da bakım yaptı sonra bana papaz büyüsünü önerdi ayırma soğutma için dedi tam anlamadım ama sonra işlemi başlattım bir umut diyerek iyi kide başlatmışım eşimi benden soğuttu ve anlaşmalı ayrıldık ve karşı tarafı bir birinden ayırdı ve sevdiğim adamı bana bağladı şuan evlenmedik evet ama karı koca hayatı yaşıyoruz kısa bir süreden sonra evleneceğiz şimdi bazılarınız der neden evlenmiyorsun diye yeni ayrıldım üstüne bir daha evlenirsem çevremdeki insanlar beni yanlış anlayacak. Medyum Hakim hocama çok teşekkür ediyorum eşimden yani eski sevmediğim bana şiddet dahi uygulayan eşimden ayırdığı için ve sevdiğim adamı bana bağladığı için minnettarım. Bu konu üzerinden sizlere bende medyum Hakim hocamı tavsiye ederim korkmadan arayın yardımcı oluyor arkadaşlar. Ben Bu numaradan ulaştım arkadaşımın bana verdiği numara 0533 052 29 01

 2. Ayırma Soğutma İçin Ermeni Büyüsü dedi ki:

  Arkadaşlar Merhaba buraya yazma sebebim sizlerde benim gibi dolandırılmayın diye sadece insanlığımı yapıyorum beni kimse uyarmadığı için ben bazı medyumlar tarafından açıkça dolandırıldım altı üstü sadece iki kişiyi bir birinden ayırmak istiyordum ama malesef hiç bir şekilde netice alamadım bunun üzerinde tekrardan bir çok kez araştırmalar yaptım ama nedense tekrardan dolandırıcılara denk geldim benden direk ücret istediler hiç bir şekilde bana yardımcı olmadılar güvendiklerim lede işleme başladım ama nedense bir süreden sonra tehdit veya uygunsuz fotoğraf istemeye başladılar. En son her şeyden vazgeçtim tam umudumu kesmişken kuzenim bana medyum serhan hocamın numarasını verdi ulaşamam diyede mailini de verdi ama telefondan ulaştım kendisine bakım yaptırıp konumu arz ettim çok güzel bir şekilde dinledi sorunuma çare bulmak içinde bakım falan yaptı ve bana ayırma soğutma için ermeni büyüsü önerdi son şansımı deneyim dedim belki olur kuzenim çok met ediyordu.

  Medyum serhan hocamı bende başladım ücreti neyse bulup buluşturdum başladık kısa bir sürede yani 15 günde bana güzel bir sonuç verdi istediğim kişiler ayrıldı bir daha beraber olmamak üzere anlamadığım şey bu kadar zor değilken neden şimdiye kadar baş vurduklarım bir çare bulamadı da medyum serhan hocam ufak bir işlemle böyle güzel bir netice verebildi bana. Çok teşekkür ediyorum medyum serhan hocama yaptığı ayırma soğutma için ermeni büyüsü ile istediğim sonucun fazlasını sağladı sizlere de dediğim gibi medyum serhan hocamı tavsiye ediyorum çünkü başka medyumları arayım işlem yaptırıp dolandırılıp vakit kaybınız olmasın medyum serhan hocamı arayın muhakkak sizler için bir çare bulacaktır. Buraya numarasını bırakıyorum ( 0538 774 3140 )

 3. Soğutma büyüsü yapan | Gerçek medyum suarez dedi ki:

  Medyum suarez hocaya soğutma büyüsü yaptırdım ben bu işlem bizim 13 günümüzü aldı ama helal olsun hocama çok güzel bir işlem yaptı. Benim soğutmak için işlem yaptırdığım kişi nişanlım ama kendi isteğimle ben nişanlanmadım tamamen aile zoru ile ailem bu adamı sevdi diye beni onunla evlendirmek istediler bende bunun üzerine internetten ne yapabilir bu konuda diye bir araştırma yaptım sonuç olarak medyumlara rastladım ama direk suarez hocama değil bazı sahtekar medyumlara rastladım işlem yaptık yapıyoruz diyip benim 1.5 ayımı telef ettiler şansımı deneyim dedim bir iki tane daha hoca bakayım olmazsa intihar etmeyi düşündüm ama bu sahtekarlardan sonra medyum suarez hocaya rastladım ve kendisinden yardım istedim. Allah razı olsun kendisinden bana yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum kendisine beni bu beladan kurtardı 13 günlük bir çalışma yaparak ailemi bu adamdan soğuttu ve bu adamı da benden soğuttu bu işlem dışında suarez hocam ailemi bana bağladı bu arada bir daha böyle durum olmaması için ailem ben kiminle istersem onunla evlenebileceğimi söylediler açıkça ben bu kadar etkili bir işlem beklemiyorum ama suarez hocam hakkını vererek başarılı bir çalışma yapmış ne kadar dua etsem azdır bunları buraya yazma sebebim ben suarez hocamı bu şekilde buldum sizlerde medyum suarez hocamdan yardım alabilirsiniz.. 0531 088 41 19

 4. Etkili Ayırma Büyüsü dedi ki:

  3 sene önce biri ile tanıştım sevgili olduk sonra bir süre geçtikten sonra aramızda anlaşmazsızlıklar oldu ve benden ayrıldı ayrıldıktan 1 ay sonra gidip başkası ile beraber olmuş yani bir başkası ile sevgili olmuş. Ve ben buna çok sinir oldum bunun üzerine medyum araştırdım daha önce başka konularda yardım aldığım ve neticelen sonuçlar veren medyum afran hoca ile tekrardan irtibat kurup işlem yaptırmak istedim öncelikle kendisini aradım ve durumu iza ettim kısa bir bakım yaptıktan sonra bunları ayırmak için bir çalışma yaptı bu çalışma 14 günde sonuç verdi her iki taraf bir birinden ayrıldı ve hocam bana tekrardan hiç ayrılmamak üzere bu adamı bana bağladı yaptığı işlem gerçekten de güçlüymüş ben tekrardan yaptığı işlemlerin başarılı bir şekilde sonuçlandırdığı için medyum afran hocaya çok teşekkür ediyorum buy numarası buradan ulaşabilirsiniz… 0537 871 7381

 5. Ayırma soğutma büyüsü yapan medyum dedi ki:

  Ermeni Süryani ayırma büyüsü yaptırmak istiyordum bir kaç hoca ile iletişime geçtim hiç biri benim sevdiğim adamı başka kadından ayıramadi bir kaç tavsiye sonrası medyum Suarez hocam ile tanıştım konuyu anlatim benim sevdiğim adam başka bir kadınla beraber ve ben bunu görünce her gün deliye dönüyorum sevdiğim adamın o kadından ayrılıp bana geri dönmesini istedim Allah Suarez hocam dan razı olsun çok ilgilendi öncelikle bakım yaptı bakımda işlemlerim olumlu olup olmadigina baktı şükür ki işlemlerim olumlu olacağını söyledi ve medyum Suarez hocam ile çalışmalara başladım çalışmalar 19 günluk bir süre olacağını söyledi bende kabul ettim ve çalışmalara basladik 19 günün ardindan sevdiğim adam bana geri döndü ve benden başkasını gözü görmüyor Allah binlerce kez razı olsun Suarez hocam dan benimde size tavsiyem medyum Suarez hocam dir

 6. Soğutma Büyüsü Ve Büyü Bozma Yapan Medyum Serhan dedi ki:

  İşlem yaptıranlara veya yaptırmak için hoca arayışında olan herkese selam olsun benim sorunum şudur arkadaşlar ben eşimle 14 yıldır evliyim hiç sorun olmadı aramızda ta ki kaynanam gelene kadar gelir gelmez eşimi benden ayırmaya çalıştı tabi bu medyum Serhan hocam sayesinde olmadı ama sizlere nasıl ayırmak istediğini anlatayım eşimin aklına girip vesvese getirmesini sağlamaya çalıştı başlarda ama eşim iradesi güçlü olduğu için kaynanam o şekilde başaramadı. Gidip başka hocalara büyü yaptırmış eşimi benden soğutmak için Malesef bunda da başarısız oldu başta etki verdi yaptırdığı işlem eşim tuhaf davranmaya başladı bana ama sonradan ben bunun için medyum aradım medyum Serhan hocayı buldum bakım yaptı zaten kaynanamın işlem yaptırdığından şüpheliydim Serhan hocam bunu doğruladı ve bunu bozmak için işlem yaptı sonrada kaynanamı eşimden soğuttu eşim zaten soğuttu tam soğudu kaynanam gitti eskisinden daha iyi aramız eşimle daha çok bağlandı bana hocamın yaptığı büyü bozma ve soğutma işlemi başarılı bir şekilde tamamlandı. Ben hocama bu numaradan ulaştım 0538 774 31 40 sizde medyum Serhan hocamı arayıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz ben memnun kaldım şahsen sizlerde memnun kalacaksınız eminim.

 7. Ayırma soğutma büyüsü, ayırma soğutma büyüsü nasıl yapılır, Medyum arıyorum dedi ki:

  Ayırma soğutma büyüsü nasıl yapılır, ayırma soğutma büyüsü için hangi medyumdan yardım almam gerekiyor. Arkadaşlar eşim beni terk etti ve bir kadınla beraber yaşıyor imam nikahı kıymış kadını ben eşimi o kadından ayırıp soğutmak istiyorum. İlk defa böyle bir şey yaptırcam çok okudum dolandırıcı çok Allah rızası için bana bu konuda çalışma yaptırıp sonuç alanlar medyum tavsiyelerinde bulunsunlar maddiyat iyi değil fazla param yok dolandırılmak istemiyorum.

 8. Ayırma Büyüsü Bozma dedi ki:

  Medyum selman beye büyü yolu ile beni eşimden ayıranlara karşı büyü yaptırdım eşimle aramız çok iyiydi ta ki bit başka bayan tarafından ayırma işlemi yapılana kadar. Eşim bu büyü yüzünden değişti ve bana karşı nefret besledi ayrıldı benden bunu da eşim ayrıldıktan 1 ay sonra öğrendim boşanma davası sürüyordu o zaman medyum selman beyi buldum bakım yaptırdım zaten bu büyüyü selman bey gördü ve işlem yaptırdım bunun üzerine büyüyü bozdu ve eşimi bana bağladı eşimle şuan aramız iyi ben bu işlemi 3 ay önce yaptırdım yani halen güzel etkiler görüyorum eski eşim değil yerine daha iyi biri gelmiş sanki fazlası ile romantikleşmiş bir adam bu çok güzel bir şey ben bunun için medyum selman hocama teşekkür ediyorum numarasını bana bir arkadaşım verdi bende sizlere önereyim 0534 072 49 85 bu selman beyin numarası arkadaşlarım kendisine ulaşabilirsiniz İyi Günler Sizlere Ve İnşallah Dertlerinizden Kurtulursunuz Hocamın İlmi İle.

 9. Kısa sürede etkili aşık etme büyüsü dedi ki:

  Kısa sürede etkili aşık etme büyüsü diye bir çalışma duydum arkadaşımdan hem bu işlemi hemde bana medyum afran hocayı önerdi bende bunun üzerine bana verilen numarayı aradım ve medyum afran hoca ile görüştüm sevdiğim kız için kısa sürede etkili aşık etme büyüsü istediğimi söyledim. Bana şahsen yardımcı oldu durumumu biraz daha arz ettim kendilerine bana 16 günde sonuç verebileceğini söyledi başladık işlemim 15. günde etki etti sevdiğim kız bana 15. günde döndü o da beni sevdiğini söyledi ama işlemim 16. günde sonlandı tamamladı yani hocam ben mutluyum sevdiğim kızla çıkıyoruz şimdilik eğer alışırsak bir birimize evlenmek de isterim bu kızla. Medyum afran hocama çok dua ediyorum beni mutlu etti ya kurban olduğum Allah da medyum afran hocamı mutlu etsin inşallah ben sonucumu aldım sizlere de tavsiye ederim. bu hocamın numarası ben buradan ulaştım kendisine. -> 0537 871 7381

 10. Aileden soğutma büyüsü yapan medyum Hakim dedi ki:

  Bende sözlüm için işlem yaptıracaktım sözlendiğim kız ailesine çok fazla bağlı olduğu için benimle evlenmek istemiyordu çok fazla ilgi gösterdim ama hiç bir şekilde bana karşılık vermiyordu hiç istemezdim ama en son çare olarak büyü yoluna başvurdum bunun üzerine medyum Hakim hocayı buldum tavsiyeler ile hocama durumumu söyledim ne yapabilir dedim hocama bana aileden soğutma büyüsü yaparız dedi en az 13 en fazla 18 gün arasında etkileri görür sonucunu alırsın dedi işlem 18. günde bitti evet ama sonucu ben 16. günde aldım kız ailesinden tamamen soğudu yani tamamen derken ailesi ile bağı var ama beni daha çok sevecek benim sevgime daha çok karşılık verecek iyi oldu bu işlem bana bağlandı ailesinden de soğudu hocamın yaptığı aileden soğutma büyüsü neticelendi başarılı bir şekilde ne kadar teşekkür etsem hocama azdır tek yardımım sizlere medyum Hakim hocayı tavsiye etmektir. 0533 052 29 01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!